Nasza oferta

Witamy i dziękujemy za zainteresowanie się nasza ofertą.

Oferujemy szeroki zakres elementów złącznych począwszy od stali zwykłej ocynkowanej po stal nierdzewną A2 i A4.

W zakres naszej oferty wchodzą typowe oraz specjalistyczne elementy złączne takie jak: śruby, wkręty samowiercące do profili aluminiowych oraz stalowych, liny i akcesoria żeglarskie, nity, nity zrywalne, nitonakrętki, a także profesjonalne systemy nitowania.

Śruby

Oferujemy odporne na działanie czynników zewnętrznych śruby wykonane ze stali nierdzewnej, a także aluminium. W asortymencie posiadamy modele o różnych rozmiarach, rodzajach gwintu czy klasie wytrzymałości. Produkty możemy pokryć wybranym przez Państwa kolorem za pomocą metody lakierowania proszkowego.

Nity zrywalne

Nadają się do montażu zarówno w drewnie, jak i w aluminium. Prezentowane nity zrywalne wykonane zostały z materiałów odpornych na korozję i uszkodzenia mechaniczne. Znajdą u nas Państwo modele z kołnierzem stożkowym, płaskim, powiększonym i zwężonym, a także z uziemieniem, składane, karbowane, z długim gwoździem, rozprężne i inne.

Nitownice

Prezentujemy urządzenia, które sprawdzą się przy każdej pracy montażowej. W naszej ofercie znajdują się zarówno nitownice pneumatyczne, hydrauliczne, jak i akumulatorowe. Znajdą u nas Państwo także sprzęt ręczny – dwuramienny, harmonijkowy. Posiadamy również modele uniwersalne, które są kompatybilne z większością akcesoriów dostępnych na rynku.

Nitonakrętki

Sprawdzą się przy tworzeniu solidnych mocowań pomiędzy blachami, profilami czy też rurami. Nitonakrętki mogą być mocowane w dowolnym tworzywie i odznaczają się wysoką odpornością na działanie czynników zewnętrznych. W asortymencie posiadamy modele z kołnierzem płaskim oraz stożkowym wykonane ze stali nierdzewnej, nylonu, neoprenu oraz aluminium.